درباره ما /

در اینجا اطلاعات بیشتری از شکرت ما قابل مشاهده است.

معرفی نترو:

نترو برنامه ای است که در آن امکان سفارش اینترنتی تاکسی ، پیک موتوری ، وانت ، کامیونت ، کامیون و سایر خودروها وجود دارد. که در آن مسافر می تواند در بستر اینترنت تقاضای خودرو (تاکسی ، پیک موتوری، وانت، و ....) به سرور ارسال و به صورت اتوماتیک یک خودرو به مسافر، و مسافر به راننده معرفی شود. که در سه قسمت شامل (1- سایت و سرور ، 2- اپلیکشن با پلتفرم اندروید و آی او اس مخصوص مسافر 3- اپلیکیشین با پلتفرم اندروید مخصوص راننده و ارائه دهنده خدمات) می باشد.

در نترو می توانید انواع وسایل نقیله جهت جابه جایی بار و مسافر سفارش دهید

در نترو می توانید انواع ماشین آلات کشاورزی و صنعتی سفارش دهید

تجربه سفری آسان و ارزان با نترو

 • مزایا و لزوم استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” در خصوص سفرهای درون شهری
  1. یکی از نگرانی های مسولین در دادن مجوز به کسب و کارهای نوین ، آسیب رسانی به مشاعل سنتی می باشد ، که در “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” با پیش بینی گزینه ای مخصوص رانندگان تاکسی ، مانع از ضربه خوردن به این قشر از رانندگان خواهد شد. ، در حال حاضر رانندگان تاکسی فقط در ساعات خاصی که مسافر به تعداد کافی در سطح شهر وجود دارد می توانند سرویس دهی کنند و در سایر زمان ها به دلیل کم بودن مسافر و نداشتن صرفه اقتصادی از سرویس دهی خودداری می نمایند، ولی با استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” رانندگان تاکسی می توانند در ساعات بیشتری سرویس دهی نمایند که علاوه بر منفعت مالی رضایتمندی مردم را که ترجیح می دهند در هر زمانی از تاکسی استفاده نمایند را در پی دارد.
  2. در حال حاضر راننده آژانس مجبور است مسافت محل آژانس تا مبدا مسافر ، مبدا تا مقصد و سپس بازگشت به مبدا را طی نماید که علاوه بر بالا رفتن مصرف سوخت و آلودگی های باعث بالا رفتن هزینه ها می گردد، با استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” لزومی ندارد پس از رساندن مسافر به مقصد ، به مبدا باز گردند ، بلکه می توانند در همان محل مقصد خودروی خود را خاموش نمایند و منتظر سرویس دهی بعدی شوند.
  3. عدم ثبت نام و همکاری با رانندگان فاقد معاینه فنی، باعث بالا رفتن امنیت مسافران ، کاهش آلودگی و مصرف سوخت می شود.
  4. از آنجایی که نام و نشان شماره پلاک و شماره موبایل راننده برای مسافر قابل رویت است امکان تخطی راننده از چهارچوب های مشخص شده به حداقل ممکن می رسد و همچنین کلیه سوابق در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود و می توان در صورت بروز مشکل به سوابق رجوع نمود.
  5. به دلیل اینکه تمامی جنبه های مالی قبل از حرکت مشخص است و طرفین به صورت دقیق در جریان این موضوع هستند شکایات و نارضایتی های ناشی از آن به حداقل می رسد.
  6. در “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” رانندگان موظفند دمای خودرو را با نظر مسافر تنظیم نمایند و در صورت خواست مسافر حتمال از کولر استفاده نمایند. که این یکی از مصادیق رعایت حقوق شهروندی می باشد.
  7. یکی از حقوق مردم انتخاب راننده با رفتار مناسب است که سیستم حمل و نقل فعلی این حق را برای مسافر قائل نشده است ولی با استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” مسافران می توانند در پایان سفر به رانندگان امتیاز بدهند و مسافران با توجه به این امتیاز راننده مورد نظر خود را انتخاب می¬نمایند که این موضوع باعث ایجاد رقابت سالم در جهت احترام به حقوق شهروندان بالا رفتن رضایتمندی و حتی فرهنگ سازی می شود. بدیهی است با راننده ای که چندین مرتبه نمره پایینی کسب نماید و به تذکرات بی توجه باشد قطع همکاری خواهد شد.
  8. سیستم “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” این قابلیت را دارد که قبل از اتمام زمان گواهینامه رانندگی و یا بیمه نامه و ... به راننده در این باره تذکر دهد و در صورتی که راننده به موقع نسبت به رفع مشکل اقدام ننماید از سرویس دهی خارج می شودند.
  9. دریافت تعهد های محکم مبنی بر رعایت قوانین و مقررات و رفتار با مسافران از رانندگانی که قصد همکاری با “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” را دارند.
  10. پیک موتوری سازمان دهی شده و با قیمت کاملا مشخص هم یکی دیگر از مزایای “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” می باشد البته علاوه بر پیک موتوری برای جابه جایی وسایل حجیم تر ، پیک خودرویی و وانت نیز پیش بینی شده است.
  11. چون پیش بینی می شود تعداد رانندگان “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” عدد بالایی باشد در آینده با انقعاد قرارداد با تعمییرگاه های معتبر و فروشندگان قطعات یدکی، فروشندگان مواد غذایی و قسمت های فروشگاهی و رفاهی هزینه های زندگی رانندگان را کاهش داد.

خودروهای همکار ما

خودروهای سواری

دارندگان خودروی سواری میتوانند با نصب اپلیکیشن رانندگان به تیم نترو ملحق شوند

موتور

راکبین موتور میتوانند هم به صورت پیک و حمل مسافر کسب درامد نمایند

خودروهای باری

دارندگان خودروهای نقلیه سنگین و کشاورزی میتوانند از خدمات نترو برخوردار شوند و کسب درامد داشته باشند

آمبولانس خصوصی

آمبولانسهای خصوصی نیز میتوانند در نترو ثبت نام و با ما همکاری نمایند

نظر کاربران

"خیلی خوبه که شهر ما هم برا خودش یه همچین سرویسی داره... واقعا خوشحال شدم"
محمد مسافر

"خیلی خوبه که شهر ما هم برا خودش یه همچین سرویسی داره... واقعا خوشحال شدم"
محمد مسافر

"خیلی خوبه که شهر ما هم برا خودش یه همچین سرویسی داره... واقعا خوشحال شدم"
محمد مسافر

"خیلی خوبه که شهر ما هم برا خودش یه همچین سرویسی داره... واقعا خوشحال شدم"
محمد مسافر