خدمات /

خدماتی که توسط نترو ارائه میشود

خودروهای که می توانند در نترو ثبت نام کنند:

دارندگان وسیله نقلیه با در دست داشتن مدارک لازم جهت تکمیل ثبت نام از ساعت 8 تا 16 همه روزه حتی ایام تعطیل به یکی از دفاتر نترو مراجعه فرمایند.

 • 1- چرا از نترو استفاده می کنیم:

 • من به عنوان مسافر از *نترو* استفاده می کنم چون :
  1. خودم می توانم نوع خودرو خودرو (تاکسی – آژانس – ون - مینی بوس و ... )
  2. خودم می توانم مدل خودرو را انتخاب کنم (پراید – پژو و سمند – تندر90- ماشین های مدل بالا)
  3. خودم می توانم مرد یا زن بودن راننده را انتخاب کنم(فقط خانم ها و خانواده ها مجاز به سفارش راننده خانم می باشند)
  4. قبل از حرکت به صورت دقیق از مبلغی که باید بپردازم اطلاع دارم.
  5. به جای آدرس دادن می توانم محل دقیق خودم را روی نقشه و بدون صحبت کردن به راننده اطلاع دهم
  6. می توانم به جای دادن پول نقد از طریق اینترنت کرایه سفر را پرداخت کنم
  7. راننده به جز سلام و خداحافظی و موارد مربوط به سفر با مسافر صحبت نمی کند.
  8. استفاده از کولر و بخاری و باز و بسته بودن پنجره با نظر مسافر است
  9. راننده به هیچ عنوان استعمال دخانیات نمی نماید
  10. تمامی خودرو ها در *نترو* از وضعیت بسیار مناسب برخوردارند
  11. کلیه خودروها از لحاظ بیمه نامه رصد می شوند
  12. کلیه رانندگان قوانین و مقررات رانندگی را رعایت می نمایند
  13. راننده حق بنزین زدن و خرید و ... را ندارد
  14. راننده به هیچ عنوان فردی دیگری را سوار نمی نماید
  15. در صورت پنچر شدن و نقص فنی خودروی دیگری جاگزین خواهد شد
  16. می توانم محل های پر تردد خود را برای سفرهای بعدی ذخیره کنم
 • مزایا و لزوم استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” در سفرهای برون شهری و خودروهای باری
  1. اولین و بدیهی ترین مزایای استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” رفاه و راحتی درخواست خودروی حمل بار می باشد. و با توجه به اینکه اکثر کسب کارها با حمل و نقل ارتباط تنگاتنگ دارند و مبهم بودن چگونگی درخواست خودرو و قیمت کرایه ها و سختی های مرتبط با آن باعث می شود خیلی از افراد که توانایی کار آفرینی و ایجاد کارو کسب دارند به دلیل عدم شفافیت از شروع کسب و کار منصرف شوند.
  2. رانندگانی که بومی نیستند و در حال مراجعت به شهر مبدا می باشند و نمی توانند مدت طولانی نوبت انتظار بایستند مجبورند یا بدون بار به مبدا مراجعت نمایند و یا با دریافت حداقل کرایه اقدام به حمل بار نمایند و اغلب در چنین مواردی سوء استفاده هایی صورت می گیرد و فقط به سود واسطه های متخلف می باشد ، و ارزان بودن کرایه در چنین مواردی شامل صاحبان کالا نمی گردد. با استفاده از این اپلیکیشن و به دلیل ساختار ساده و شفاف آن، ضمن اینکه بابری پورسانت متعارف و منصفانه خود را دریافت می نماید ، راننده کرایه منطقی دریافت می نماید و به علت شفافیت صاحب کالا نیز کرایه منصفانه ای پرداخت می نماید.
  3. در حال حاضر یک از معضلات حمل و نقل بار عدم رعایت نرخ کمیسیون مصوب می باشد و رانندگان همیشه از این موضوع شاکی می باشند، که با استفاده از این اپلیکیشن امکان پرداخت اضافی کمیسیون از بین می رود و به صورت غیر مستقیم صاحب بار نیز از این شفافیت بهرمند می گرددو در مجموع باعث کوتاه شدن دست متخلفان و رضایت راننده و صاحبان کالا می شود.
  4. یکی از جنبه های پیشرفت استفاده از مزایای اینترنت می باشد که باعث رفاه و شفافیت بیشتر در خدمات حمل و نقل می باشد و قطعا به دلیل مطالبه عمومی جامعه به سمت استفاده از ابزارهای نوین خواهد رفت و نمی توان به دلیل امکان مقاومت عده ای در برابر تغییرات ، مردم را از حق دریافت خدمات نوین و شفاف محروم کرد.
  5. از آنجایی که نام و نشان شماره پلاک و شماره موبایل راننده برای مسافر قابل رویت است امکان تخطی راننده از چهارچوب های مشخص شده به حداقل ممکن می رسد و همچنین کلیه سوابق در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود و می توان در صورت بروز مشکل به سوابق رجوع نمود.
  6. به دلیل اینکه تمامی جنبه های مالی قبل از حرکت مشخص است و طرفین به صورت دقیق در جریان این موضوع هستند شکایات و نارضایتی های ناش از آن به حداقل می رسد.
  7. یکی از شکایت های رانندگان عدم رعایت نوبت می باشد که این اپلیکیشن به راحتی این موضوع را مرتفع می¬سازد.
  8. یکی از حقوق مردم و صاحبان کالا انتخاب راننده با رفتار مناسب است که سیستم حمل و نقل فعلی این حق را برای مشتری قائل نشده است ولی با استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” صاحبان بار و کالا می توانند در پایان کار به رانندگان امتیاز بدهند و دارندگان بار و کالا با توجه به این امتیاز راننده مورد نظر خود را انتخاب می نمایند که این موضوع باعث ایجاد رقابت سالم در جهت احترام به حقوق شهروندان بالا رفتن رضایتمندی و حتی فرهنگ سازی می شود. بدیهی است با راننده ای که چندین مرتبه نمره پایینی کسب نماید و به تذکرات بی توجه باشد قطع همکاری خواهد شد.
  9. عدم ثبت نام و همکاری با رانندگان فاقد معاینه فنی، باعث بالا رفتن امنیت مسافران ، کاهش آلودگی و مصرف سوخت می شود.
  10. سیستم “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” این قابلیت را دارد که قبل از اتمام زمان گواهینامه رانندگی و یا بیمه نامه و ... به راننده در این باره تذکر دهد و در صورتی که راننده به موقع نسبت به رفع مشکل اقدام ننماید از سرویس دهی خارج می شودند.
  11. دریافت تعهد های محکم مبنی بر رعایت قوانین و مقررات و رفتار با کارفرما از رانندگانی که قصد همکاری از رانندگان را دارند.
  12. چون پیش بینی می شود تعداد رانندگان “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” عدد بالایی باشد می توان در آینده با انقعاد قرارداد با تعمییرگاه های معتبر و فروشندگان قطعات یدکی، فروشندگان مواد غذایی و قسمت های فروشگاهی و رفاهی هزینه های زندگی رانندگان را کاهش داد.
  13. در “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” رانندگان برون شهری مخصوص جابه جایی مسافر موظفند دمای خودرو را با نظر مسافر تنظیم نمایند و در صورت خواست مسافر حتما از کولر استفاده نمایند. که این یکی از مصادیق رعایت حقوق شهروندی می باشد.
  14. متاسفانه در حال حاضر یکی از دلایل نزاع و درگیری رانندگان خودروهای مسافربر برون شهری ، اختلاف بر سر نوبت می باشد که با استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” این مشکل وجود نخواهد داشت.
  15. با وجودیکه جابه جایی مسافر توسط رانندگان عبوری ممنوع می باشد ولی قابل انکار نیست که به دلیل کمبود تعداد خودروهای مجاز مخصوص جابه جایی مسافر ، قیمت بالای آنان ، اختصاص داشتن خودروهای یاد شده به مسیرهای طولانی و نبود تعداد کافی در میسرهای کوتاه بین استانی و ... اکثر سفرهای برون شهری توسط خودروهای غیر مجاز که هیچ نظارت و تعهدی ندارند انجام می شود ولی با استفاده از “ اپلیکیشن خدمات حمل و نفل نترو” می توان ضمن دادن اولویت به خودروهای تاکسی برون شهری نسبت به سازماندهی این خودروها اقدام نمود تا باعث کم شدن مشکلات ناشی از مسافر برهای بی نام و نشان و غیر مجاز گردید.

مسافر

مسافر میتواند قبل از سوار شدن به خودرو از مبلغ کرایه ونوع خودرو باخبر شود

حمل بار

کسب درامدی مضاعف برای دارندگان وسایل خودرویی سنگین امکان پذیر است

پیک

راکبین موتور میتوانند هم به صورت پیک و حمل مسافر کسب درامد نمایند

خودروهای ویژه

آمبولانسهای خصوصی نیز میتوانند در نترو ثبت نام و با ما همکاری نمایند

گستره خدمات نترو

در حال حاظر دامنه خدمات مابه شهرکرمان خلاصه میشود اما به زودی ما قصد داریم کار خود را در سطح استانکرمانگسترش دهیم

نترو متعهد به وظایف خود میباشد

نترو خود را موظف میداند که درقبالراننده و مسافر مسعول خواهد ماندما با رانندگان متخلف برخورد خواهیم کردمطمعنباشید کنارتان هستیم

اکنون نترواماده خدمات رسانی میباشد